BYLIŚMY POLECAMY

Zachęcamy Państwa do podzielenia się wrażeniami ze swoich podróży wysyłając do nas mail na adres biuro@niceski.pl z dopiskiem "byliśmy polecamy". Miłym akcentem będzie również przesłanie do nas jednego zdjęcia, które opublikujemy przy relacji.
 
 
 
NASI KLIENCI O SWOIM WYPOCZYNKU
 
WŁOCHY  VIALATTEA
Club Hotel Solaris *** Vialattea / Sestriere - Cesana Torinese 
 Serdecznie dziękujemy Pani Ani Pacha-Jania, za szybkie, sprawne załatwienie nam wyjazdu na narty, w piękny rejon Włoch Piemont do Cesany Torenise oraz za opiękę na miejscu, Pani Agnieszki Nowak.

Gorąco polecamy wszystkim Biuro NiceSki.pl Basia i Asia.

 data dodania 23.03.2015

WŁOCHY  PAGANELLA
 Hotel Costa Verde *** Paganella - Andalo
 

Wróciliśmy zauroczeni Andalo :) Urlop nam się udał i długo Go będziemy wspominać . Podróż długa, ale bardzo wygodna i miejsca które dostaliśmy na piętrze autokaru przy samej szybie czołowej rewelacja moglismy podziwiać widoki :) Hotel pięknie położony mieliśmy piękny widok na miasteczko i Paganellę :). (jedyny minus w hotelu to zimny pokój, zgłaszaliśmy to recepcji starali sie, ale siłą dedukcji doszliśmy że mimo grzania na maksa położenie tych pokoi które dostaliśmy nie było najszczęsliwsze sam róg budynku i duże okna mocno go wyziębiały). Poza tym wyjeździliśmy się podziwialiśmy Paganellę w słońcu, niezapomniane wspomnienia :) W załąłczeniu wysyłam zdjęcie :) Bardzo dziekujemu będziemy wracać do Państwa i będziemy polecać biuro !!!

Renta

 data dodania 27.01.2015

FRANCJA
Val d'Allos

 Obóz Val d`Allos - La Foux - Apartamenty
 

Witam,
W tym roku już po raz trzeci zaufałam NiceSki i tym razem również się nie zawiodłam. Było cudownie.
Jestem wymagającą osobą i często marudze. Pani w biurze jest na tyle miła,
że cierpliwie znosiła moje humory i pomogła mi wybrać, moim zdaniem, najlepszą opcję zimowego obozu.
Francja, Val de Allos, malownicze widoki i bardzo dobrze przygotowane stoki oraz korzystnie położone apartamenty z pełnym wyposażeniem.
Kadra obozu była świetna: pomocna, wykwalifikowana (nauka i doskonalenie jazdy) i przede wszystkim wyrozumiała.
Opiekunowie nie narzucali się starszym obozowiczom, co nie oznacza, że na wszystko pozwalali.
Posiłki przygotowywane przez polskich kucharzy były smaczne i dostosowane do uczestnika tzn. mieliśmy wybór :)
Dla mnie było to szczególnie ważne, ponieważ mam nietolerancje laktozy i obawiałam się, ze może to sprawić dużo kłopotu.
I ten problem został rozwiązany przed wyjazdem. Wystarczyło wcześniejsze zgłoszenie w biurze.
Obóz był świetny i nie mogę doczekać się kolejnych wyjazdów z NiceTrip i NiceSki.
Polecam i Bardzo dziękuję za wspaniałe ferie.
Zuzanna S 

data dodania 20.03.2014r.

  
WŁOCHY  VAL DI FIEMME  Hotel Relais Grünwald **** w Cavalese 
 

Chciałabym w imieniu swoim i grupy znajomych serdecznie podziękować Pani Ani z biura Nice Trip za profesjonalną obsługę, serce, które wkłada w pracę aby klient był zawsze zadowolony i za wszystkie wyjazdy, które dzięki Pani Ani zawsze będą nam się dobrze kojarzyć. Bo podziękować powinniśmy już dawno za Turcję, Włochy i jeszcze raz Włochy. A więc Pani Aniu " nasza Pani Aniu" bo tak już wszyscy teraz mówimy w imieniu całej grupy składam serdeczne PODZIĘKOWANIA na apartament nr 3 w Cavalese, za Hotel Grunwald, za troskę i opiekę nad nami, za zawsze serdeczny ton w głosie, za uśmiech, za życzliwość, za profesjonalizm, za to, że zawsze jak wyjeżdżamy to wiemy, że Pani nad nami " czuwa". Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i dolączamy parę fotek z naszych pobytów.

Iwona  wraz z grupą znajomych 

 data dodania 26.02.2013     

FRANCJA ISERE Chamrousse - obóz narciarsko-snowboardowy
 

Tegoroczne Ferie Zimowe
W tym roku już drugi raz zaufałam pośrednikowi NiceSki w wyborze obozu zimowego. Nie zawiodłam sie, bo było naprawdę super!!!!
Miałam duże wymagania i marudziłam, co do wyboru oferty, ale pani w biurze wysłuchała mnie ze spokojem i spełniła wszystkie moje zachcianki, bez narażania na dodatkowe koszty. Czy nie w ten sposób chcielibyśmy załatwiać wszystkie sprawy?! ;)
Ponad to stały kontakt jaki utrzymywało ze mną biuro przed wyjazdem był bardzo pomocny w dopełnieniu wszystkich formalności.
Podczas wyjazdu nie zabrakło pewnych niedopatrzeń ze strony wykonawcy wyjazdu (nie biura NiceSki), ale jeden telefon do Pani Ani wystarczył, aby biuro wykonawcze pozbyło się wszelkich usterek.
Dzięki współpracy z biurem NiceSki mogę z radością oznajmić, że miałam wspaniałe ferie, pełne niezapomnianych wrażeń.

Zuzanna S.

                                                                             data dodania 05.02.2013r.

WŁOCHY
KRONPLATZ
Hotel Spanglwirt
 

Chciałbym podzielić się kilkoma uwagami dotyczącego naszego wyjazdu na Kronplatz w okresie 02.03 - 11.03.2012 zakupionego w NiceSki.pl a organizowanego przez biuro OLIMP.
Zmiana hotelu wyszła nam bardzo dobrze. Pobyt oceniam bardzo dobrze - basen,
sauna. Posiłki jeszcze lepiej. Jedzenie smaczne, urozmaicone i nawet bym
powiedział że za dużo. Każdemu z uczestników pomimo wysiłku fizycznego,
jazda na nartach na wymagających stokach, przybyło kilka kilogramów. To wszystko jest na plus. Ale i minusów też było kilka.
Po pierwsze - nasza rezydentka - pilotka pani Basia - nazwiska nie udało mi się zapamiętać. Dziewczyna miła ale jej podstawowym mankamentem była nieznajomość języka niemieckiego. Dobrze, że nie trzeba było załatwić czegoś poważniejszego (np. szpital). To po pierwsze. Druga rzecz,która mnie zbulwersowała to zakup skipasów. Pani zebrała od wszystkich po 224€ - zakupiła karnety na których widniała cena 213€. Na moje pytanie dlaczego tak jest powiedziała, że to biuro tak załatwiło (OLIMP). Ze strony internetowej KRONPLATZ-u uzyskałem informację, że grupa minimum 20 osób z listą imienną uczestników organizatora jest uprawniona do 5% zniżki. A różnica pomiędzy kwotami 224€ i 213€ stanowi właśnie to 5% i dodaję, że otrzymaliśmy skipasy imienne. Na moje kilkukrotne uwagi, że jest to dla mnie nadużycie biura / pilota i po jak nam mówiła pilotka po konsultacji z biurem OLIMP każdemu z nas kwota różnicy 11€ została zwrócona.

Z pozdrowieniami: Jarosław K.

 data dodania 12.03.2012r.

  
WŁOCHY  VAL DI FIEMME CAVALESE HOTEL TRUNKA LUNKA ***


Chciałabym wystawić opinię o wyjeździe narciarskim wykupionym w Państwa biurze. Otóż z przyjemnością stwierdzam, że było fantastycznie.

Wszystkie szczegóły zgodne były z wcześniejszymi ustaleniami, hotel pomimo, że trzygwiazdkowy zasługiwał na czwartą gwiazdkę-atmosfera panowała w nim niemal rodzinna,jedzenie wspaniałe , codzienne sprzątanie pokoi i czyste ręczniki, pani w recepcji zawsze miła i uśmiechnięta, pokoje ładnie umeblowane, bardzo ciepłe aż trzeba było otwierać okna pomimo ujemnej temperatury na zewnątrz. Pani rezydentka o imieniu Basia dbała o nas jak niemal o własne dzieci, autokar, który dowoził nas do wyciągów zawsze był punktualnie. Zapomniałam dodać, że wyjazd był przez nas wykupiony do pięknego miasteczka Cavalese a hotel nazywał się Trunka Lunka i był połozony 100 metrów od gondoli. Serdecznie dziękuję i na pewno skorzystam jeszcze z Państwa oferty.

Iwona J.
 data dodania 21.12.2009r.