Zimowa Akademia Ruchu 2021 - Jura wiek 7 - 13 lat

Zimowa Akademia Ruchu - Jura
Wiek: 7-13

TERMINY OBOZU
24/01/2021 - 30/01/2021 cena 1249 zł
31/01/2021 - 06/02/2021 cena 1249 zł

lokalizacja:
Zajazd Jurajski

Oto nowa propozycja dla osób, które chcą zadbać o dobrą kondycję fizyczną I solidną porcję ruchu w ferie. Znana i lubiana Jura, sprawdzony ośrodek, świetna zabawa i aktywny wypoczynek gwarantowany!

Program

Fitness. Proponujemy różne warianty rozgrzewek, ćwiczenia ogólno-rozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, ćwiczenia rozwijające orientację przestrzenną i pobudzające pamięć mięśniową. Nasi Uczestnicy nauczą się prawidłowego dbaniao stawy i ścięgna, aby zmniejszyć ryzyko niechcianych urazów i kontuzji. Codziennie weźmiesz udział w zajęciach dla każdego- w programie m.in. stretching, step, TBC, pilates, body shape, fitball, pojawią się również elementy popularnego crossfitu w wersji dla najmłodszych.

Zumba style. Zumba to przyjemna i energetyczna mieszanka fitnessu z tańcem. Od kilku lat bije rekordy popularności na całym świecie, bowiem jest nie tylko świetnym treningiem fizycznym, ale i porywającą zabawą. Zapraszamy do poznania historii i tajników zumby, na punkcie której zwariowali maniacy aktywnego trybu życia. W programie projekcje filmików najpopularniejszych instruktorów zumby, zasady tworzenia i łączenia ćwiczeń fizycznych z figurami tanecznymi.

Zumba - choreografie. Zdecydowanie największą radością na zajęciach zumby jest nauka prostych, ale za to efektownych i wesołych choreografii, które oparte są na przeróżnych technikach tanecznych. Znajomość podstawowych kroków i popularnych figur takich tańców jak samba, salsa, merengue, mambo, bachata, a także hip-hop, reggaeton, belly dance, a nawet flamenco odkryją urok zumby, jako tańca nowej generacji. Każda choreografia tańczona będzie do największych przebojów.

Zdrowa dieta. Jedzenie to nie tylko porcja energii: woda, materiały budulcowe i substancje regulujące, z których organizm czerpie siłę do życia. Nasi Uczestnicy dowiedzą się, na co zwracać uwagę podczas codziennej diety. Pogadamy o tym, jak jeść smacznie i zdrowo, dostarczając organizmowi witamin i energii. Ponadto zrobimy samodzielnie zdrowy koktajl i weźmiemy udział w quizie.

Przede wszystkim integracja. Gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia team building służą tworzeniu zgranej ekipy i szybkiemu poznaniu kolegów i koleżanek z obozu. Uczestnicy nie tylko dobrze się ze sobą bawią, ale i budują wzajemne zaufanie. Na naszych obozach dbamy o dobrą atmosferę i świetną komunikację - to absolutna podstawa udanych ferii!

Marsze na orientację. Podczas chwili odpoczynku pójdziemy do lasu, gdzie nauczymy Cię poprawnie korzystać z mapy i kompasu. Opowiemy także, jak właściwie wyznaczać kierunek północy bez kompasu, czym jest siatka geograficzna oraz skala mapy. Wszystkie te elementy połączymy w grę terenową z licznymi zadaniami i zagadkami, które będą znajdować się w punktach kontrolnych.

Jurajskie jaskinie. Eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń, ale wymaga też nieco odwagi. Schylanie, czołganie, przeciskanie przez wąskie szczeliny - a to wszystko w ciemnych i wilgotnych jaskiniach, gdzie mrok rozpraszają jedynie nasze latarki. Nagrodą za to są wspaniałe widoki form naciekowych i możliwość poznania miejsc, do których nie każdy może wejść. Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, zapewniamy atestowany sprzęt.

Zajęcia linowe. Pokonywanie mostów linowych nad przepaściami, zjeżdżanie ze skał, wchodzenie po drabince alpinistycznej - to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Zajęcia będą poprzedzone wykładem instruktorów o zasadach bezpieczeństwa i nauką podstawowych węzłów. Gwarantujemy także atestowany sprzęt.

Tajemnice Jury. Wiesz z czego słynie Wyżyna Krakowsko-Częstochowska? Znasz legendy o licznych skałach i zamkach na Szlaku Orlich Gniazd? Wiesz z jakiej epoki pochodzą skamieniałości i amonity? Razem wybierzemy się w fascynującą podróż w czasie, stworzymy amulety inspirowane skamielinami, a może i nawet spróbujemy zbudować makietę zamku...

Ponadto w programie:

  • dyskoteka przebierana
  • zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach"
  • zimowa olimpiada na wesoło
  • konkursy i quizy
  • wieczorne kino

Zajazd Jurajski

Zajaz Jurajski połozony jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych ze świeżo wyremontowanymi łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe (do piłki nożnej typu orlik, siatkówki i koszykówki), wiata grillowa, sale zajęciowe - w tym sala z lustrami na zajęcia taneczne i fitness, tor quadowy, ogrodzony teren do gry w paintball, piłkarzyki, restauracja. W obiekcie jest Wi-Fi i działają telefony wszystkich sieci

Strona: http://www.zajazdjurajski.pl/

Podlesice 1,
42-425 Podlesice
k. Kroczyc

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

cena nie zawiera

Dojazdu.

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

Gdańsk 228złKatowice198zł
Łódź 198zł Opole 208zł
Podlesice 0zł Warszawa 188zł
Wrocław218zł