Zimowisko 2021 Girls Camp - Jura Wiek: 9-14 lat

Zimowy Girls Camp - Jura
Wiek: 9-14

TERMINY OBOZU
24/01/2021 - 30/01/2021 cena 1249 zł
31/01/2021 - 06/02/2021 cena 1249 zł

lokalizacja:
Zajazd Jurajski

Girls Power! Zapraszamy na aktywne ferie pełne chichotu, zabawy, fitnessu, emocji, ploteczek i przygód w gronie koleżanek. Ukochany obóz letni doczekał się również edycji zimowej, więc do zobaczenia na Jurze!

Program

DIY. Własnoręcznie robione ozdoby, gadżety i biżuteria to sposób na rozwijanie wyobraźni, oryginalność i po prostu czysta radość tworzenia. Puścimy wodze fantazji i samodzielnie wykonamy własną kolekcję. Mogą to być na przykład kolczyki, bransoletki, piórniki, ramki na zdjęcia, kosmetyczki, zakładki do książek, poduszki... Oczywiście to, co zrobimy wiele będzie zależeć od nas samych. W naszej pracowni będzie kolorowo i ekologicznie.

Czas na fitness. Również w ferie warto zadbać o dobrą kondycję, bo przecież ruch to zdrowie! Codziennie weźmiemy udział w popularnych i lubianych zajęciach typu stretching, pilates, TBC, a dla zwiększenia poziomu endorfinek pojawi się też energetyczna zumba kids.

Babski wieczór ze słodką niespodzianką. Pogadanki o ulubionych książkach, serialach, filmach i ich bohaterach, czytanie ulubionych fragmentów książek, krótka lekcja pisania poezji i zabawnych tekstów piosenek. Na koniec - w pidżamowych strojach wieczorowych - specjalny seans z kubkiem gorącej czekolady i samodzielnie upieczonymi muffinkami... To będzie rozkoszny wieczór.

Sesja fotograficzna. Zabawmy się w fotomodelki! Za pomocą farb do twarzy stworzymy ciekawe charakteryzacje, a spinki, kolorowe gumeczki, brokat i lakier do włosów pomogą wyczarować zwariowane fryzury! Efekty wyjątkowych metamorfoz uwiecznimy podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej.

Zdrowe odżywianie. Jak jeść zdrowo i smacznie? To musi wiedzieć każda młoda dama. Dlaczego nie należy pałaszować tłustych fast foodów i dlaczego powinnyśmy uważać na słodycze? Poznamy piramidę zdrowego odżywania i same ułożymy idealny jadłospis dla zdrowia i urody. W programie również praktyczne wprawki kulinarne: skomponujemy super witaminową sałatkę, która doda nam energii w mroźne popołudnie.

Zajęcia linowe. Bądź zwinna i odważna niczym Kobieta Kot! Most linowy, wchodzenie po drabince alpinistycznej, zjazdy na linie - to będzie prawdziwy test przebojowej dziewczyny. Odwagi!

Marsze na orientację. Podczas chwili odpoczynku pójdziemy do lasu, gdzie nauczymy Was poprawnie korzystać z mapy i kompasu. Opowiemy także, jak właściwie wyznaczać kierunek północy bez kompasu, czym jest siatka geograficzna oraz skala mapy. Wszystkie te elementy połączymy w grę terenową z licznymi zadaniami i zagadkami, które będą znajdować się w punktach kontrolnych.

Jurajskie jaskinie. Eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń, ale wymaga też nieco odwagi. Schylanie, czołganie, przeciskanie przez wąskie szczeliny - a to wszystko w ciemnych i wilgotnych jaskiniach, gdzie mrok rozpraszają jedynie nasze latarki. Nagrodą za to są wspaniałe widoki form naciekowych i możliwość poznania miejsc, do których nie każdy może wejść. Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, zapewniamy atestowany sprzęt.

Tajemnice Jury. Wiesz z czego słynie Wyżyna Krakowsko-Częstochowska? Znasz legendy o licznych skałach i zamkach na Szlaku Orlich Gniazd? Wiesz z jakiej epoki pochodzą skamieniałości i amonity? Razem wybierzemy się w fascynującą podróż w czasie, stworzymy amulety inspirowane skamielinami, a może i nawet spróbujemy zbudować makietę zamku...

Ponadto w programie:

  • dyskoteka przebierana
  • zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach"
  • zimowa olimpiada na wesoło
  • konkursy i quizy
  • wieczorne kino

Zajazd Jurajski

Zajaz Jurajski połozony jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych ze świeżo wyremontowanymi łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe (do piłki nożnej typu orlik, siatkówki i koszykówki), wiata grillowa, sale zajęciowe - w tym sala z lustrami na zajęcia taneczne i fitness, tor quadowy, ogrodzony teren do gry w paintball, piłkarzyki, restauracja. W obiekcie jest Wi-Fi i działają telefony wszystkich sieci
Strona: http://www.zajazdjurajski.pl/
Podlesice 1,
42-425 Podlesice
k. Kroczyc

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

cena nie zawiera

Dojazdu.

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

Gdańsk 228złKatowice198zł
Łódź 198zł Opole 208zł
Podlesice 0zł Warszawa 188zł
Wrocław218zł

 zimowisko